Pon - Pt: 08:00 - 20:00

Sob: 08:00 - 14:00

42 254 96 00

Pon - Pt: 08:00 - 18:00

ul. inż. pilota Wigury 19

Łódź

Swietłana Łapińska

Absolwentka studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi kierunek Promocja Zdrowia, a także studiów podyplomowych Uniwersytetu Łódzkiego w zakresie Informatyki w Administracji i Zarządzaniu.

mgr Swietłana Łapińska

Asystentki Działu Opieki Psychologicznej

Doświadczony menadżer z około 20-letnią praktyką w sprzedaży towarów i usług na rynkach Europy. Kluczowe obszary kompetencji obejmują: zarządzanie sprzedażą; realizację i koordynowanie kontraktów; prowadzenie rozmów i negocjacji oraz pozyskiwanie kluczowych klientów; kontroling rozliczeń z partnerami oraz planowanie polityki współpracy z klientami; poszukiwanie nowych możliwości współpracy oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z aktywnymi klientami.

Magister inżynier systemów technicznych z biegłą znajomością języków słowiańskich (z grupy wschodniej) oraz biegłą obsługą komputera. Zawodowy tłumacz tekstów technicznych NOT. Z pochodzenia białorusinka, urodzona w Mińsku na Białorusi. Skończyłam studia Politechniczne w Mińsku na wydziale Inżynierii Systemów technicznych (Elektroniczne systemy obliczeniowe).

Doświadczenie zawodowe:

Dyrektor przedstawicielstwa firmy zagranicznej (produkcja kosmetyków) oraz wiodących produkcyjnych Holdingów polskich z branży kosmetycznej.

Zainteresowania:

Medycyna naturalna

Ziołolecznictwo

Turystyka