Pon - Pt: 08:00 - 20:00

Sob: 08:00 - 14:00

42 254 96 00

Pon - Pt: 08:00 - 18:00

ul. inż. pilota Wigury 19

Łódź

Aleksandra Zięba

Psycholog o specjalności klinicznej i zdrowia, absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, terapeuta w trakcie 5-letniego Kursu Psychoterapii w nurcie Ericksonowskim (atestowanym przez SNP Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).

mgr Aleksandra Zięba

Psycholog

Udzielam poradnictwa psychologicznego w Ośrodku Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego osobom dorosłym. Prowadząc konsultację również z pacjentami dotkniętymi chorobami somatycznymi, niepełnosprawnościami czy SMA uwrażliwiłam się na pracę długofalową, która jest nieodzowną częścią rehabilitacji szczególnie w chorobach przewlekłych.

Swoje pierwsze doświadczenie zawodowe miałam możliwość zdobywać praktykując w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, na Oddziale Psychiatrii Młodzieżowej. Jako psycholog pracowałam w fundacjach, poradniach psychologicznych jak i w obszarze pomocy społecznej, świadcząc również wsparcie w miejscu zamieszkania pacjentów. Bliska więc jest mi praca środowiskowa, która pozwala współtowarzyszyć w trudnościach zarówno pacjentom jak i ich bliskim.

Szczególną wartość ma dla mnie podejście systemowe oraz praca z członkami rodziny, która w znaczny sposób wpływa na proces wparcia psychologicznego, głównie w kontekście najmłodszych. Niezbędnym czynnikiem w kontakcie z drugim człowiekiem jest dla mnie empatia oraz indywidualne podejście do problemów, z którymi zmagają się pacjenci.

"Podobno dobrze jest żyć, ale żyć dobrze jest lepiej." ~Tracy