Pon - Pt: 08:00 - 20:00

Sob: 08:00 - 14:00

42 254 96 00

Pon - Pt: 08:00 - 18:00

ul. inż. pilota Wigury 19

Łódź

Magdalena Gwozdowska

Ukończyłam Akademię Muzyczną im.Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Z wykształcenia jestem muzykoterapeutą, a z zamiłowania wokalistką. Wszelkie obszary mojej działalności koncentrują się na człowieku.

mgr Magdalena Gwozdowska

Terapeuta środowiskowy

Jestem urodzoną optymistką. Obcenie studiuję na Uniwersytecie Łódzkim - kierunek Pedagogika Resocjalizacyjna. Ukończyłam również studia podyplomowe na Uniwersytecie Wrocławskim - kierunek Psychogerontologia. W Poradni psychologicznej dla dzieci i młodzieży pracuję na stanowisku terapeuta środowiskowy. Moje doświadczenie zawodowe związane jest z pracą nie tylko z dziećmi i młodzieżą ale również z osobami dorosłymi, niepełnosprawnymi.

Współpracuję z Regionalnym Centrum Wolontariatu "Centerko" w Łodzi oraz Miejską Strefą Kultury Klubem Dąbrowa. Wszelką dotychczasową działalność skupiałam wokół Osób Niepełnosprawnych. Interdyscyplinarny charakter podjętych przeze mnie studiów stanowi jeden z wielu elementów, bazę wiedzy - umiejętności szerokiego spojrzenia na ludzi i ich problemy. Uwielbiam pracę z człowiekiem i nie wyobrażam sobie, że mogłabym zajmować się czymś innym niż właśnie praca z żywym człowiekiem.