Pon - Pt: 08:00 - 20:00

Sob: 08:00 - 14:00

42 254 96 00

Pon - Pt: 08:00 - 18:00

ul. inż. pilota Wigury 19

Łódź

Marzena Dejneka

Absolwentka studiów specjalizacyjnych z psychologii klinicznej prowadzonej przez Centrum Specjalizacyjne dla Psychologów Klinicznych "KOPERNIK" w WSS im Mikołaja Kopernika w Łodzi, szczegółowa ścieżka: Psychologia kliniczna człowieka dorosłego.

mgr Marzena Dejneka

Psycholog / Psychoonkolog / Psychoterapeuta

Psycholog, psychoonkolog, psychoterapeuta w procesie certyfikacji Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyłam studia magisterskie na SWPS w Warszawie na kierunku psychologia.

Jestem certyfikowanym terapeutą EFT. Ukończyłam specjalistyczne szkolenie z coachingu, mediacji rodzinnych, Racjonalnej Terapii Zachowań. Ponadto warsztat pracy wzbogacam wiedzą uzyskaną podczas dwuletnich międzynarodowych studiów z Ego State Terapii, rocznego specjalistycznego studium z Psychoterapii Traumy (Polski Instytut Ericksonowski w Łodzi), specjalistycznego 3 - stopniowego Kursu z Hipnozy w Psychoterapii, dwuletniego specjalistycznego Kursu Terapii Systemowej Rodzin i Par oraz licznych szkoleń, warsztatów, konferencji naukowych krajowych i międzynarodowych.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam podczas staży, m.in. w: Szpitalu Specjalistycznym im. dra J. Babińskiego w Łodzi w oddziale psychiatrii dla dorosłych, w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Mikołaja Kopernika w Łodzi w oddziale onkologii oraz w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie – Klinika Nerwic i Zaburzeń Osobowości.

W swojej pracy terapeutycznej integruję podejście ericksonowskie, systemowe, elementy terapii somatycznej i arteterapii. Zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych, terapią rodzinną i par. Prowadzę psychoterapię problemów osobistych, zaburzeń osobowości, lękowych, depresyjnych oraz zaburzeń związanych z przeżytymi traumami.

Do pracy z klientem włączam pracę z ciałem; według najnowszych badań trauma zapisuje się w ciele i uzdrawianie tylko z poziomu umysłu (rozmowa) daje tylko częściowe efekty, stąd dla pełnego efektu terapeutycznego nie można pominąć ciała (teoria poliwagalna).