Pon - Pt: 08:00 - 20:00

Sob: 08:00 - 14:00

42 254 96 00

Pon - Pt: 08:00 - 18:00

ul. inż. pilota Wigury 19

Łódź

doctor-foto

Absolwentka studiów podyplomowych na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu z zakresu diagnozy psychologicznej dzieci, osób dorosłych i osób starszych

mgr Magdalena Jęczmień

Psycholog

Psycholog i pedagog pracująca zawodowo ze wszystkimi grupami wiekowymi, trener umiejętności społecznych, kompetencji miękkich i procesów poznawczych.

Od przeszło 10 lat związana jestem zawodowo z dziećmi i z młodzieżą od 3 roku życia oraz z osobami starszymi, a od przeszło 5 lat pracuję z osobami dorosłymi.

Ukończyłam studia psychologiczne (specjalność: psychologia zdrowia i kliniczna) oraz pedagogiczne (społeczna; przedszkolna i wczesnoszkolna z terapią i wczesnym wspomaganiem rozwoju).

Studiowałam na Wydziale Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego i w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.

Ukończyłam przeszło 500h akredytowanych szkoleń specjalistycznych dotyczących tematyki psychologicznej i psychoterapeutycznej.

Ukończyłam także studia podyplomowe z technik terapeutycznych w podejściach psychoterapeutycznych dla osób dorosłych na uczelni dolnośląskiej oraz studium poznawczo-behawioralne we Wrocławiu.

Znajduję się podczas drogi zdobywania uprawnień psychoterapeutycznych (4-letnie specjalistyczne szkolenie w nurcie integracyjnym w szkole w Warszawie).

Pracuję indywidualnie, warsztatowo oraz grupowo z pacjentami. Jestem autorką artykułów specjalistycznych, od przeszło 10 lat prowadzę warsztaty, szkolenia i szkolenia warsztatowe.

W czasie wolnym lubię grę w tenisa ziemnego i wycieczki nawet te w niedalekie okolice, a także spędzanie czasu z najbliższymi, w tym z naszą Goldinką Retriever (przyszłą terapeutką).