Pon - Pt: 08:00 - 20:00

Sob: 08:00 - 14:00

42 254 96 00

Pon - Pt: 08:00 - 18:00

ul. inż. pilota Wigury 19

Łódź

Beata Kotecka

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Oddziału diagnostyki medycznej. Po studiach związana byłam z Katedrą Żywności i Żywienia Akademii Medycznej w Łodzi.

mgr Beata Kotecka

Dietetyk / Diagnosta / Coach Zdrowia

Zawsze interesowało mnie poszukiwanie przyczyn problemów zdrowotnych, a nie niwelowanie objawów. Dlatego cały czas śledzę najnowsze publikacje naukowe potwierdzające związek między występowaniem chorób, a wpływem czynników środowiska na funkcjonowanie mitochondriów.

Od lat moja praca z pacjentami opiera się na poszukiwaniu przyczyn chorób przewlekłych, zarówno tych metabolicznych, jak i o podłożu autoimmunologicznym.

Ciągle pogłębiam swoją wiedzę o umiejętności diagnozowania pacjentów i wspomagania ich leczenia zgodnie z założeniami medycyny funkcjonalnej.

Jestem pasjonatką medycyny zintegrowanej w zakresie profilaktyki i dietoterapii. Dlatego swoje wykształcenie uzupełniłam o studia dietetyczne. Prowadzę od lat szkolenia, webinary i warsztaty żywieniowe na których motywuję i uczę jak trwale zmieniać nawyki żywieniowe. Jestem autorką wykładów i szkoleń z psychologii zdrowia oraz radzenia sobie ze stresem, emocjami oraz utrzymania właściwych relacji z jedzeniem.

Moją pasją jest medycyna mitochondrialna i biochemia organizmu, a misją kompleksowa opieka nad pacjentem zapewniająca właściwą diagnostykę i terapię, która prowadzi do poprawy jakości życia.