mgr Magdalena Jęczmień

Zespół Poradnia Zdrowia Psychicznego

Absolwentka studiów podyplomowych na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu z zakresu diagnozy psychologicznej dzieci, osób dorosłych i osób starszych

mgr Magdalena Jęczmień

Psycholog i pedagog pracujący zawodowo ze wszystkimi grupami wiekowymi, trener umiejętności społecznych, kompetencji miękkich i procesów poznawczych.

Od przeszło 10 lat związana zawodowo z dziećmi i z młodzieżą od 3 roku życia oraz z osobami starszymi, a od przeszło 5 lat pracuje z osobami dorosłymi.
Ukończyłam studia psychologiczne (specjalność: psychologia zdrowia i kliniczna) oraz pedagogiczne (społeczna; przedszkolna i wczesnoszkolna z terapią i wczesnym wspomaganiem rozwoju).

Studiowała na Wydziale Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego i w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.
Ukończyłam przeszło 500h akredytowanych szkoleń specjalistycznych dotyczących tematyki psychologicznej i psychoterapeutycznej.
Ukończyłam także studia podyplomowe z technik terapeutycznych w podejściach psychoterapeutycznych dla osób dorosłych na uczelni dolnośląskiej oraz studium poznawczo-behawioralne we Wrocławiu.

Znajduję się podczas drogi zdobywania uprawnień psychoterapeutycznych (4-letnie specjalistyczne szkolenie w nurcie integracyjnym w szkole w Warszawie).
Pracuję indywidualnie, warsztatowo oraz grupowo z pacjentami. Autorka artykułów specjalistycznych, prowadząca od przeszło 10 lat warsztaty, szkolenia i szkolenia warsztatowe.

W czasie wolnym lubię grę w tenisa ziemnego i wycieczki nawet te w niedalekie okolice, a także spędzanie czasu z najbliższymi, w tym z naszą Goldinką Retriever (przyszłą terapeutką).

Nr telefonu

42 254 96 00
     

SKONTAKTUJ SIĘ

Adres email

infolinia@swietarodzina.com.pl
      

SKONTAKTUJ SIĘ

Pozostaw swój numer telefonu

Oddzwonimy do Państwa w ciągu godziny     

ZOSTAW SWÓJ NUMER

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ